Перейти к содержанию
Mysterium.ws
Авторизация  
Вогник

Нові нюки сумонерів на олі

Рекомендуемые сообщения

Після того як добавили нюки сумонам, "Їх не можна використовувати на олі" наша потаскуха сервера під ім'ям (Ігла) створила ФСа, і пішла на олі

Питання: чому ФС юзає новий нюк по кд? Щось не правильно працює, чи ні? Ps: на ФСі (ІГЛА)

 

Изменено пользователем Вогник

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

І ще одна проблема, чи можливо так і повинно бути, я граючи за кота що в полі що на олі, взагалі не реально проти любих дагерів, сумон літалиться кожним ударом, з цим можна щось зробити в полі профа залишилась така ж не актуальна як була, даже з добавленням нЮка, 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
1 час назад, Вогник сказал:

Після того як добавили нюки сумонам, "Їх не можна використовувати на олі" наша потаскуха сервера під ім'ям (Ігла) створила ФСа, і пішла на олі

Питання: чому ФС юзає новий нюк по кд? Щось не правильно працює, чи ні? Ps: на ФСі (ІГЛА)

 

Мы писали, что скилы доступными на олимпе не будут. Скорее всего у него есть нюк в палке. Но я еще проверю конечно, но скил был специально создан что-бы он не юзался на олимпе. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
1 час назад, Вогник сказал:

І ще одна проблема, чи можливо так і повинно бути, я граючи за кота що в полі що на олі, взагалі не реально проти любих дагерів, сумон літалиться кожним ударом, з цим можна щось зробити в полі профа залишилась така ж не актуальна як була, даже з добавленням нЮка, 

Это была пилотная версия самонов и бардов, скорее всего будем их как-то еще поднимать. Если это будет интересно людям 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

На відео явно видно що це не нюк, чи нюк без кд? він кастує його через раз, подивитись як виглядає нюк який юзається по кд в кота, і як юзає скіл фс,

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
1 час назад, Вогник сказал:

На відео явно видно що це не нюк, чи нюк без кд? він кастує його через раз, подивитись як виглядає нюк який юзається по кд в кота, і як юзає скіл фс,

А что мешает иметь 2 палки с таким же нюком? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
9 годин тому, B131H сказав:

А что мешает иметь 2 палки с таким же нюком? 

Да хоть 10, яка різниця якщо він йде в кд після використання на 1 палці?

до чого ці відмазки? Просто скажіть, да не додивились, виправим! Це виглядає дивно, про дві палки з одним нюком я посміявся, дякую!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 часа назад, Вогник сказал:

Да хоть 10, яка різниця якщо він йде в кд після використання на 1 палці?

до чого ці відмазки? Просто скажіть, да не додивились, виправим! Це виглядає дивно, про дві палки з одним нюком я посміявся, дякую!

Я же написал, что мы будем смотреть . Это догадки 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
7 хвилин тому, B131H сказав:

Я же написал, что мы будем смотреть . Это догадки 

Дуже сподіваюсь, Дякую!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

×